خانه / qاسلایدر / شعبه های باربری تهران

شعبه های باربری تهران

شعبه های باربری تهران
از میان باربری های مختلف و فعال در پایتخت که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و حومه و حتی حمل بار و اثاثیه به شهرستان هستند، در عین داشتن سابقه و کارنامه ای درخشان همراه با ارائه خدمات ویژه، بی شک باربری تهران مثال زدنی و در اولویت گزینش مشتریان خواهد بود.
این باربری با بیش از یک دهه سابقه کار همراه با کارگران ماهر و زبده و واقف به حقوق مشتری در کمال حوصله و دقت با شیوه های مرسوم در باربری و اتوبارهای اروپایی برای بسته بندی با نام بابل رپ و استرچ رپ، در کمترین زمان و با تضمین سالم تحویل دادن اسباب و وسایل بعد از جابجایی و حمل، از نمونه باربری های معتبر و بنام در سح استان تهران می باشد.
باربری تهران در پی استقبال مشتریان و ترویج و گسترش محدوده و حوزه های کاری خود شعبه های مختلفی را در 4 حوزه اصلی پایتخت دایر نموده تا تمامی ساکنین و کسبه و حتی سازمان ها و ادارات و شرکت ها نیز قادر باشند با دسترسی هرچه سریعتر به شعبه های نزدیک محل خود از خدمات ویژه ما بهره مند گردند.
شعبه های باربری تهران در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران دارای باربری های مستقل و معتبری است که زیر نظر این 4 شعبه اصلی فعالیت می نمایند که هر یک از این شعبه ها همراه با مدیریت و تیم آن به تفصیل و به طور مستقل در سایت معرفی خواهند شد. از جمله دعوت به مطالعه معرفی اتوبار و باربری پیام شمساتوبار و باربری شاهیناتوبار و باربری دیباجی در سایت، می گردد.
از جمله خدمات ویژه این باربری عبارتند از:
1-حمل لوازم منزل
2-حمل جهیزیه
3-حمل بار به شهرستان
4-بسته بندی حرفه ای
5-پاکیزگی و نظافت منزل یا محل جدید قبل از جاجایی
6-چیدمان اسباب
7-مشاوره و پاسخ دهی در تمامی ساعات شبانه روز حتی در ایام تعطیل
8-امکان رزرو اینترنتی
9-برخورداری از قیمت منصفانه و مصوبه اتحایه باربری
10-ارائه بیمه باربری و بارنامه دولتی رایگان
11-حمل بار و و سایل با وانت نیسان و نیسان بار

درباره‌ی tanin2

اتوبار و باربری تهران ارائه خدمات باربری و حمل بار در استان تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی و حمل و نقل در استان تهران ، باربری ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس