خانه / درباره ما

درباره ما

باربری و اتوبار تهران ارائه دهنده خدمات باربری و حمل اثاثیه در استان تهران با بیش از نیم قرن تجربه برای جابجایی وسایل منزل با کادر فنی حرفه و مجرب آماده است خدمات خود را به شما عزیزان ساکن استان تهران ارائه دهد ، باربری تهران شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری می کند و حمل اثاثیه شما را انجام می دهد
شما عزیزان ساکن استان تهران می توانید با تیکه بر رزومه قابل اجرای شرکت باربری تهران این اعتماد را برای خودتان به وجود آورید که باربری تهران حمل اثاثیه شما را با کمال دقت برای شما انجام می دهد.
حمل اثاثیه منزل توسط کادر فنی مجرب و دوره دیده ای صورت خواهد گرفت که 10 سال سابقه در عرصه باربری دارند این افراد خوش اخلاق و ورزیده هستند.

باربری تهران دارای مجوز از اتحادیه بوده و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران ارائه خواهد داد. استفاده از کارشناسان زبده و کارگران کار آزموده در باربری تهران یکی از نقاط قوت این شرکت خواهد بود. باربری تهران خود را مدیون لطف خداوند منان و  شما عزیزان ساکن استان تهران ، کارشناسان حرفه ای خود و پرسنل زحمت کش خود می داند.

باربری و اتوبار تهران برای تمامی بارهای شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهد نمود و برای حمل اثاثیه منزل شما از خاور های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کند که تمامی آنها 7 متری هستند.

حمل بار های شرکتی ، اداری ، مبلمان ، منازل و … از تخصص های باربری تهران می باشد.

نگران شکستن وسایل خود نباشید با سرویس بسته بندی وسایل نمی گزاریم حتی هیچ یک از وسایل شما دچار خط و خش بشود.

پس کار را به دست کاردان بسپارید و نگران هیچ چیزی نباشید.

کسانی که رزرو بار خود را از طریق وب سایت انجام می دهند از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. برای رزرو بار به صورت اینترنتی اینجا را کلیک کنید