خانه / سوالات متداول

سوالات متداول

سوالاتی که در مورد باربری و اتوبار برخی از مشتریان از ما پرسیده اند و شاید شما هم این سوالات را در ذهنتان داشته باشید ما به این سوالات پاسخ داده ایم و اگر شما نیز  سوالی در ذهنتان دارید می توانید آنرا در قسمت تماس با ما در میان بگزارید پذیرای نظرات گرم شما عزیزان ساکن استان تهران خواهیم بود.

1- منظور از باربری چیست؟ باربری به معنی حمل بار و اثاثیه منزل می باشد که خدمات جابجایی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد.

2- آیا باربری تهران بارها را بیمه می کند؟ بله باربری تهران برای تمامی بارهای شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهد نمود.

3- آیا باربری شما بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهد؟ بله باربری و اتوبار تهران بسته بندی وسایل منزل را با کادر حرفه ای خود برایتان انجام خواهد داد.

4 – آیا شما سرویس نیسان بار هم ارائه می دهید.؟ بله باربری ما برای رفع حال مشتریان از سرویس نیسانی برای حمل بار های خرده ریز استفاده خواهد کرد.

5- اتوبار شما ماشین برای حمل بار به شهرستان را نیز داراست؟ پاسخ باربری تهران به شما بله است ، ما سرویس حمل بار به شهرستان را برایتان انجام خواهیم داد و برای بار های شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهیم نمود.

6- سرویس دهی شما به چه منطقی از تهران می باشد؟ سرویس دهی ما به تمامی مناطق غرب ، شرق ، جنوب و شمال تهران می باشد.

7- هزینه به چه صورتی خواهد بود ؟ هزینه حمل بار ها به صورت کاملا توافقی می باشد و بستگی به طبقات و مسیر شما دارد.

اگر شما عزیزان نیز سوالی در ذهنتان دارید کارشناسان ما در باربری تهران به صورت 24 ساعته آماده اند مشاوره رایگان را به شما ارائه دهند.

در تمامی نقاط با رزومه چندیدن ساله ای که در اختیار داریم آماده ارائه خدمات خود به شما هستیم. فقط و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس