خانه / اتوبار و باربری / اتوبار و باربری وطن

اتوبار و باربری وطن

اتوبار و باربری وطن آماده است شما را در تمامی مراحل باربری و اتوبار و جابجایی وسایل منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در استان تهران همراهی کند ، خدمات باربری وطن به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته می باشد که آماده پاسخگویی به شما عزیزان ساکن استان تهران را دارا می باشد ، ما در باربری و اتوبار وطن با تجربه ای که در اختیار داریم شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهیم کرد.

وقتی شما با باربری وطن تماس میگیرد تلفن به یکی از کارشناسان باربری وطن وصل شده و یکی از مشاورین ما خدمات مشاوره ای را برای یک اسباب کشی بدونه دغدغده به شما ارائه می دهد.

بعد یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما قرار می دهد که بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل را برای شما در آن روز انجام خواهیم داد پکیج بسته بندی وسایل شامل فوم و وکیوم و کارتن هایی رگال داری می شود که ما بسته بندی وسایل را با نهایت تخصص و تجربه برایتان انجام خواهیم داد.

باربری وطن تهران بعد از اینکه کار بسته بندی را برایتان انجام داد تیم حمل بار و جابجایی را برایتان ارسال می کند که این تیم شامل 4 نفر خواهد بود البته لازم به ذکر است برای طبقات بالاتر شاید از کارگر های بیشتری استفاده شود و تیم حمل اثاثیه وارد شده و بارهای شما را با نهایت دقت در ماشین ها می چینند ، باربری وطن از ماشین هایی برای حمل بار استفاده می کند که تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده هستند.

باربری و اتوبار وطن امکان سرویس نیسان بار را برایتان در نظر گرفته است که می توانید بارهای کم خود را با کمترین هزینه به مقصد خودتان برسانید.

خدمت گزاران شما در باربری وطن آماده آنچه را که شما از یک اسباب کشی بی دغدغه در ذهن دارید برای شما انجام دهند.

حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل تخصص ماست پس لطفا کار را به دست کاردان خود بسپارید.

هم اکنون می توانید با شماره های درج شده در زیر تماس گرفته و سرویس خود را رزرو نمایید.

شماره تلفن باربری وطن:

02144440426

02122895364

02188104479

09197722572

لازم به ذکر است که بگوییم ما در وب سایت امکان رزرو سرویس به صورت اینترنتی را برایتان فراهم نموده ایم که می توانید سرویس خود را در وب سایت به صورت کاملا اینترنتی رزرو کرده و منتظر تماس کارشناسان باربری تهران باشید.

درباره‌ی tanin2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *