خانه / اتوبار و باربری / اتوبار و باربری پیام شمس

اتوبار و باربری پیام شمس

اتوبار و باربری پیام شمس دارای 20 سال سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده همراه با خاور های مسقف و موکت کاری شده دارای مجوز از اتحادیه باربری های تهران همراه با صدور بیمه و بارنامه رایگان در استان تهران.

باربری پیام شمس با تجربه و تخصصی که در این چند ساله اخیر در امر باربری کسب کرده است شما را در تمامی مراحل اسباب کشی اعم از نکات مشاوره ای ، انجام سرویس بسته بندی وسایل ، سرویس حمل بار و جابجایی آن ، و حتی چیدمان را قول می دهد در کنار شما باشد.

وقتی که شما با باربری پیام شمس تماس می گیرد کارشناسان ما خدمات مشاوره ای را به صورت نکته به نکته برای شما ذکر خواهند کرد تا دید شما را نسبت به یک اسباب کشی عوض کنند بعد از ارائه خدمات مشاوره ای یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظر خواهیم گرفت که بهتر است قبل از اسباب کشی سرویس بسته بندی را برایتان انجام دهیم ، اگر بسته بندی وسایل به سبک و روشی درست صورت بگیرد مطمن باشید در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد. بسته بندی وسایل توسط افرادی خبره و کار آزموده صورت می گیرد که با فوم و وکیوم های 100و 200 متری همراه با کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت.

اتوبار و باربری پیام شمس دارای سالها سابقه درخشان در امر باربری می باشد و این باربری دارای مجوز از اتحادیه باربری های تهران می باشد و کلیه قیمت های خود را زیر نظر اتحادیه استان تهران انجام خواهند داد پس نگران هیچ چیز نباشید و کار را به دست ما بسپارید.

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم اکیپ حمل بار را برایتان راهی می کنیم تا کار حمل اثاثیه را برایتان انجام دهند. لازم به ذکر است که بگوییم از خاور هایی برای حمل بار و جابجایی وسایل منزل استفاده می کنیم که کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند.

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های باربری پیام شمس تماس گرفته و از خدمات بارز ما بهره مند شوید.

شماره تلفن باربری پیام شمس :

02144440426

02188104479

02122895364

09197722572

با یک تماس به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.

 

درباره‌ی tanin2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *